איך זה עובד?

רוצים להבין איך להתמצא באתר?

 • בשלב ראשון – בוחרים באזור הטיול בו תרצו לטייל, את מסלול הטיול וחניון הלילה בו תבחרו להתמקם.
 • שלב שני – תיכנסו ל״השכרת ציוד״ ותיבחרו את ערכת הציוד המתאימה ביותר עבורכם (לפי כמות האנשים במשפחה, לפי סוג הטיול- לדוגמא אם נוסעים לסוף שבוע בים וכו). ניתן גם לבנות את רשימת הציוד המתאימה לכם (במינימום של 400 ש״ח להזמנה). 
 • שלב שלישי – תיבחרו את הציוד הנוסף שתרצו לטיול שלכם. תוכלו לבחור מבין רשימת הפריטים המגוונת את הציוד שישדרג לכם את הטיול והשהייה בשטח.
 • שלב רביעי – זה הזמן לעבור לתשלום, להגדיר את שיטת האיסוף ולספור את הימים עד לטיול!
 • במידה ותבחרו באיסוף ובהחזרה עצמית – תוכלו להגיע למחסני camping-u ולקבל מאנשי הצוות שלנו את הציוד להשכרה אותו הזמנתם, במסגרת שעות הפעילות של העסק. ההחזרה תתבצע באופן זהה לקבלת הציוד.
 • במידה ותבחרו בשירות משלוחים עד הבית (בשלב זה זמין באזור המרכז בלבד) תתואם מולכם שעת הספקת חבילת הציוד שהזמנתם כמו גם שעת האיסוף בגמר השימוש.

הערות חשובות בידיעת הקהל הרחב

 1. במעמד מסירת הציוד השכור שהוזמן מתבצעת יחד עם הלקוח בדיקת שלמות ותקינות עד לשביעות רצונו.
 2. במעמד החזרת הציוד השכור תתבצע בדיקה ראשונית ובסיס לתקינות הציוד. במידה והלקוח נתקל בתקלה כלשהי הנוגעת לציוד של camping-u נשמח לקבל על כך דיווח מיידי על מנת שנוכל לטפל בהקדם.
 3. כל הציוד שלנו נבדק, מנוקה (שקי שינה ומצעים מכובסים) בין שימוש לשימוש.
 4. פרק הזמן להשכרת הציוד מחברת camping-u מחושב עפ”י פעימות של 36 שעות כאשר נכלל בתוכם השעות הללו לילה אחד בלבד. כלומר- פרק הזמן להשכרת הציוד מתחיל בשעה 08:00 ביום א’ מסתיים בשעה 20:00 ביום למחרת.
 • לדוגמה- אם הזמנתי ערכה משפחתית לים ל-5 אנשים והחלטתי על איסוף עצמי, לקראת בילוי משפחתי בליל שישי הקרוב אז:

תקופת ההשכרה שלי מתחילה החל מיום שישי בין השעות 08:00-10:00 לאחר שהגעתי “למשוך” את הציוד המוזמן. והוא מסתיים ביום שבת בשעה 20:00 עם החזרת הציוד למחסני camping-u.

 • דוגמה נוספת- אם הזמנתי ערכה משפחתית לים ל-5 והחלטתי לקבל את הציוד השכור במשלוח, לקראת בילוי משפחתי בליל שישי הקרוב אז:

תתואם מולי שעת הספקת הציוד השכור לביתי ביום שישי בין השעות 08:00-10:00 ואיסופו חזרה ע”י שליח מטעם החברה במוצ”ש בין השעות 19:00 ל-21:00.

приложение WPSсмс мтс украина отправитьhow to get girls to have sex

Top